CONSIDERATIONS TO KNOW ABOUT اخبار ورزشی

Considerations To Know About اخبار ورزشی

Considerations To Know About اخبار ورزشی

Blog Article

اما این طرح چین چیست و آن‌چه غرب به جای آن معرفی کرده چه فرق‌هایی دارند؟

از تعزیر طلافروش متقلب تا جریمه ۳۳ میلیاردی گرانفروشان در شیراز

واکاوی پیروزی ذوب‌آهن مقابل نساجی؛ ۳ امتیاز عیدانه مطهری به تارتار

بنا بر اعلام ارتش اسرائیل، تمرین«حمله استراتژیک در عمق خاک دشمن» از جمله اهداف این رزمایش است. به نوشته تایمز اسرائیل، تمرین حمله احتمالی به تاسیسات اتمی ایران از جمله اهداف این مانور است.

سیستان و بلوچستان امن‌ترین نقطه ایران است 

اخبار جدید سیاسی اظهارات قالیباف درباره قدرت خرید مردم در سال آینده

شب پنجشنبه صف درازی از موشک‌های غول‌پیکر در پیونگ‌یانگ پایتخت کره شمالی به نمایش گذاشته شدند.

 در ایران باکره بودن دختر قبل از ازدواج همچنان برای بسیاری از دختران و خانواده‌های آنها مهم است. بعضی اوقات، مردان در شرف ازدواج یا خانواده آنها از دختر تقاضای گواهی بکارت می‌کنند؛ کاری که از نظر سازمان جهانی بهداشت خلاف حقوق بشر get more info است.

 برنا - نه ساعت پیش

افزایش ۳۰ درصدی سفر گردشگران خارجی به استان آذربایجان غربی

 ایرنا - پانزده ساعت پیش

آموزش عالی در تقویت رشد جوامع ابزاری حیاتی است. از فقر می کاهد و رشد و شکوفایی را بهبود می بخشد. یونسکو آموزش را ابزاری برای متحول کردن زندگی بشر معرفی می کند؛ ابزاری که می تواند نسل های جوان تر را به مهارت ها، دانش و ایده آل هایی منحصربه فرد مجهز کند.

با گذشت حدود سه ماه از شروع مسمومیت‌های سریالی مدرسه‌های دخترانه در ایران و درخواست‌ پی در پی والدین نگران برای کشف واقعیت، نه تنها دلیل این اتفاق مشخص نشده، بلکه وزرای کابینه و مقام‌ها هر کدام اطلاعاتی می‌دهند که مسئول دیگر آن‌ها را رد می‌کند.

الهه ابراهیمی در هم میهن نوشت: توافق ایران و عربستان همانگونه که موجب ریزش دلار در ایران شد، در نخستین ساعت بر بازارهای نفت نیز اثر مختصری داشت و موجب شد تا بهای نفت خام کاهش یابد، اما این روند تداومی نداشت و مجددا بازار نفت متاثر از روندهای بین المللی قرار گرفت و نوسانات همیشگی خود را داشت ...

Report this page